Kosmetické ošetření - aktuality a tipy 

Ultrazvukové ošetření - začátek správné péče ..

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle s galvanickou funkcí. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je moderní metoda, která by neměla chybět v profesionálním salonu. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, čištění pleti je naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti.

Nová ultrazvuková špachtle s galvanickou funkci spojuje dvě profesionální ošetření. Na jedné straně hloubkově čistí pokožku a odstraňuje odumřelé buňky a na druhé straně vyhlazuje vrásky a zmenšuje póry.

10 důvodů proč si vybrat ultrazvukovou špachtli s galvanickou funkcí:

- odstraňuje odumřelou a zrohovatělou pokožku

- hloubkově čistí pokožku

- působí jako peeling

- reguluje činnost mazových žláz

- vyhlazuje vrásky

- pokožku ozdravuje a rozjasňuje

- reguluje tvorbu melaninu, čímž vyběluje pokožku

- podporuje krevní oběh a lymfatický systém

- působí i proti akné

- urychluje vstřebávání výživných látek a zvyšuje jejich účinek

Peeling a Lifting

Peelingové ošetření s ultrazvukovými vlnami má lehký exfoliační účinek, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty zevnitř kůže. Pokožka je okamžitě hladší a jemnější.

Liftingové ošetření využívá vysokofrekvenční ultrazvuk a galvanickou funkci na vtlačování výživných látek do kůže s cílem zlepšit jejich účinek, vyhladí jemné linky i hlubší vrásky.


Cena celkového ošetření  1.290 ,-


Luxusní liftingové anti -age ošetření s peptidy 

Luxusní kosmetika HydroPeptide používá vyváženou kombinaci rozmanitých peptidů, ověřenou na klinické úrovni v rámci nadále pokračujících výzkumů. Cílem HydroPeptidové péče je učinit kůži obličeje a těla mladistvě pevnou a hladkou, zářící a vypnutou.

Výměna agresivních a méně účinných složek za peptidy cíleně odstraňující vrásky, pigmentové skvrny a další problémy umožnila vytvořit nový standard anti-aging péče o kůži.

HydroPeptide zaujímá vedoucí postavení ve využití síly peptidů a dosažení skvělých výsledků v anti-aging medicíně. Unikátní enkapsulované peptidy posilují kůži a umožňují jí využít svého vlastního potenciálu omlazení. 

Cílem HydroPeptidového ošetření  je učinit kůži obličeje a těla mladistvě pevnou a hladkou, zářící a vypnutou. 

Můžete si užít dokonalou přípravu pleti, hloubkové čistění s jemným peelingem a ultrazvukem, liftingovou masáž, omlazující a vyplňující sérum, hloubkově vypínající anti-age pleťovou masku a na závěr vyplňující sérum na rty a liftingový krém.  


 Cena celkového ošetření  1.890 ,-


 Připravte svoji pleť na další roční období a dopřejte si kosmetické ošetření s AHA kyselinami

Co jsou AHA kyseliny a jaké jsou jejich účinky? 

AHA kyseliny neboli alfa-hydroxy kyseliny jsou velice oblíbené díky svým omlazujícím účinkům, schopnosti redukovat akné i hyperpigmentace. Často se jim říká ovocné kyseliny, jelikož se přirozeně vyskytují především v ovoci, ale i například v mandlích nebo v mléce. 

Kompletní kosmetické ošetření s přípravky obsahující  AHA ovocné kyseliny odstraňují odumřelé kožní buňky, snižují soudružnost buněk pokožky, velmi šetrně prostupují do hlubších vrstev kůže, čímž příznivě ovlivňují strukturu, povrch a rozjasnění pleti.

Jak působí na pleť:

odstraňují odumřelé zrohovatělé buňky

• důkladně a do hloubky čistí pleť

• znatelně zlepšuje stav pleti

• vyhlazují a zjemňují pleť

• zvyšují vstřebávání účinných látek z následné péče

• jsou vysoce účinné


Kompletní ošetření pleti s AHA kyselinami : 

Odlíčení, příprava pleti dle typu pleti, čištění pleti mycí emulzí s AHA kyselinami, intenzivní chemický peeling s AHA kyselinami a následný neutralizační gel, zapracování aktivních látek, zklidňující masáž, pleťová výživná maska, pleťový krém dle typu a potřeby pleti. 

Cena celkového ošetření 1.150,-