Co je prodlužování vlasů?

Prodlužování vlasů je v podstatě spojování pravých vlasů s vlastními vlasy tak, aby došlo k přirozenému a nenápadnému splynutí a vznikl dojem, že se jedná o vlasy vlastní. Vlasy se přidávají v podobě třásní nebo pramínků, které jsou uchyceny k vlastním vlasům co nejblíže u hlavy. 

Každé prodloužení vlasů potřebuje pravidelnou údržbu, která závisí na růstu vlastních vlasů. Při delších odrostech začínají být spojení s vlastními vlasy viditelná, což pochopitelně narušuje konečný výsledek, proto je nutné po dvou, až třech měsících přidané vlasy uvolnit a posunout do původního místa (co nejblíže k vlasové pokožce). 

Pro dosažení dokonalého výsledku je nutné vybrat kvalitní a dobře zpracované vlasy, které musí být srovnány ve směru kutikuly, aby nedošlo k zacuchání. Nejvhodnější, zvláště pak u světlých odstínů, jsou vlasy evropské. Způsob uchycení by měl být takový, aby se přidané vlasy nechaly opakovaně použít a nedošlo k poškození vlasů vlastních. Většinou se jedná o několik způsobů, které jsou někdy nazývány různými jmény. 

Metody 

Vlasy prodlužujeme nejnovějšími metodami, které jsou velmi šetrné k vlastním vlasům. Vlasy nejčastěji prodlužujeme kombinací metod micro-spojů, mini spojů, keratinových spojů, technologie micro-rigs, Extend Magic, vlasových pásků, nebo NanoTape.

Vlasy se zárukou pravosti. 
Dodavatel středoevropských a východoevropských vlasů 
VEHEN s.r.o.
Bubenečská 41
Praha 6
160 00